CMC Inc. - Manufacturer of carboxymethyl cellulose sodium salt
 • cmcsa

  CMC S.A.

  New technologies verified formulas
  Verified formulas

  Read more
 • cmcsa

  Product catalogue

  POLLOCEL®
  POLOFIX®

  Read more
 • cmcsa

  Create an account to place your orders online

  Read more
 • cmcsa

  Branch materials

  Karboksymetyloceluloza

  Read more
 • cmcsa

  CMC S.A.

  Check products recommended for offshore drilling industry

  Read more

Producent soli sodowej karboksymetylocelulozy

CMC.S.A. to producent soli sodowej karboksymetylocelulozy. Zajmujemy się produkcją i wdrażaniem chemicznych wyrobów specjalistycznych dla różnych gałęzi przemysłu. W oparciu o wiedzę i doświadczenie technologów, wsparte próbami laboratoryjnymi, tworzymy wysokiej jakości mieszanki chemiczne, których stosowanie wspomaga rozwój technologii w wielu gałęziach gospodarki. Dostarczamy przedsiębiorcom produkty na bazie soli sodowej karboksymetylocelulozy pod nazwą handlową: „POLLOCEL®” i „POLOFIX®”.

Innowacyjne produkty chemiczne dla przemysłu

Stosowane przez nas innowacyjne produkty chemiczne dla przemysłu cieszą się uznaniem w wielu branżach. Wiodącym komponentem, wykorzystywanym do produkcji spoiw, środków zagęszczających, wypełniaczy i stabilizatorów substancji, jest sól sodowa karboksymetylocelulozy. Nasze nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwia nam nieprzerwaną produkcję karboksymetylocelulozy CMC, z uwzględnieniem Państwa indywidualnych wymagań w zakresie tworzonych receptur. Oferujemy Państwu bogatą gamę plastyfikatorów i superplastyfikatorów , które przyczyniają się do poprawy parametrów fizycznych i mechanicznych betonów, zapraw murarskich i tynkarskich.

Specjalizujemy się również w produkcji płuczek wiertniczych dla przemysłu wiertniczego, z zastosowaniem zróżnicowanych receptur chemicznych. Oferujemy Państwu bogaty asortyment płynów wiertniczych, optymalnie dostosowanych do konkretnych formacji geologicznych.

Poza produkcją wyrobów chemicznych, zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy. W odpowiedzi na stale rosnące potrzeby rynku, bezustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i technologie. Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu receptur produktów chemicznych, optymalnie dopasowanych do potrzeb Państwa branży.

Publications

12.06.2017
Carboxymethyl cellulose

Cellulose is a natural polymer made of D-glucose units linked by (1,4)-β-glucoside bonds. Cellulose is a

Read more
17.06.2017
Carboxymethyl cellulose – the new filler era Esthetic medicine history

Historia medycyny estetycznej The activity of  XIX-century volumetric surgeries pioneers constitutes a starting point for scientific achievements

Read more