СМС АО - Производитель карбоксиметилцеллюлозы натриевой соли
 • cmcsa

  CMC S.A.

  Новые технологии проверенные рецептуры

  Читать далее
 • cmcsa

  Каталог продукции

  POLLOCEL® Поллоцель
  POLOFIX® Полофикс

  Читать далее
 • cmcsa

  Создайте учетную запись, чтобы  заказать онлайн

  Читать далее
 • cmcsa

  Промышленные материалы

  Промышленные материалы

  Читать далее
 • cmcsa

  CMC S.A.

  Проверьте рекомендованные продукты для буровой промышленности

  Читать далее

Producent soli sodowej karboksymetylocelulozy

CMC.S.A. to producent soli sodowej karboksymetylocelulozy. Zajmujemy się produkcją i wdrażaniem chemicznych wyrobów specjalistycznych dla różnych gałęzi przemysłu. W oparciu o wiedzę i doświadczenie technologów, wsparte próbami laboratoryjnymi, tworzymy wysokiej jakości mieszanki chemiczne, których stosowanie wspomaga rozwój technologii w wielu gałęziach gospodarki. Dostarczamy przedsiębiorcom produkty na bazie soli sodowej karboksymetylocelulozy pod nazwą handlową: „POLLOCEL®” i „POLOFIX®”.

Innowacyjne produkty chemiczne dla przemysłu

Stosowane przez nas innowacyjne produkty chemiczne dla przemysłu cieszą się uznaniem w wielu branżach. Wiodącym komponentem, wykorzystywanym do produkcji spoiw, środków zagęszczających, wypełniaczy i stabilizatorów substancji, jest sól sodowa karboksymetylocelulozy. Nasze nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwia nam nieprzerwaną produkcję karboksymetylocelulozy CMC, z uwzględnieniem Państwa indywidualnych wymagań w zakresie tworzonych receptur. Oferujemy Państwu bogatą gamę plastyfikatorów i superplastyfikatorów , które przyczyniają się do poprawy parametrów fizycznych i mechanicznych betonów, zapraw murarskich i tynkarskich.

Specjalizujemy się również w produkcji płuczek wiertniczych dla przemysłu wiertniczego, z zastosowaniem zróżnicowanych receptur chemicznych. Oferujemy Państwu bogaty asortyment płynów wiertniczych, optymalnie dostosowanych do konkretnych formacji geologicznych.

Poza produkcją wyrobów chemicznych, zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy. W odpowiedzi na stale rosnące potrzeby rynku, bezustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i technologie. Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu receptur produktów chemicznych, optymalnie dopasowanych do potrzeb Państwa branży.

Публикации

18.06.2017
КАРБОКСИМЕТИЛЦЕЛЛЮЛОЗА

Целлюлоза представляет собой природный полимер, состоящий из молекул D-глюкозы связанных (1,4) -β-гликозидными связями. Целлюлоза присутствует в

Читать далее
18.06.2017
Карбоксиметилцеллюлоза — новая эра наполнителей История эстетической медицины

История эстетической медицины Действия  предшественников применения объемных процедур в девятнадцатом веке служат отправной точкой для настоящих научных

Читать далее